Jeśli poszukujesz pracy w salonie Reserved lub innych sklepach spółki LPP to na pewno znajdziesz ją w Galerii Warmińskiej. W nowym centrum handlowym w Olsztynie powstanie kilka salonów odzieżowych tej polskiej firmy. Na pewno wiele osób chciałoby poznać szczegóły rekrutacji do pracy w salonie. Są one rozsiane po całej sieci, dlatego postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Oto kilka faktów na temat rekrutacji, stawek płacowych i pracy w salonach Reserved w całej Polsce, które na pewno nie będą odmienne w Olsztynie.

Pytania, jakich możesz spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej to podanie swoich zalet oraz wad. Jak zawsze przy rozmowie o pracy pada pytanie o dyspozycyjność. Często rekruterzy pytają o to, dlaczego chcemy pracować w danej firmie.Według informacji na forach internetowych stawka za godzinę pracy wynosi 7zł netto, według informacji w serwisie Go Work praca na umowę o pracę gwarantuje 1200 zł netto. Zwykle pracuje się na umowę zlecenie, jednak otrzymanie umowy o pracę nie jest niemożliwe. W sklepach realizowane są plany sprzedażowe, trzeba być także na bieżąco z aktualnymi trendami. Według opinii zgromadzonych w sieci codziennie są przyjmowane dostawy do sklepu.

Sprzedawca w sklepie firmy LPP SA
Sprzedawca w sklepie należący do LPP SA ma za zadanie obsłużyć klientów, wykonywać prace z towarem zgodnie ze standardami sieci, a także wykonywać prace porządkowe w sklepie. Takie obowiązki przeczytamy na stronie firmy, gdzie znajdują się ogłoszenia o pracę. Do cech, jakie oczekiwane są od sprzedawców należą otwartość i chęć podejmowania kontaktów z klientami, szybkości, dokładności i zaangażowania. Firma w zamian oferuje możliwość zakupu towaru należącego do sklepu na preferencyjnych warunkach, elastyczny grafik i możliwość rozwoju zawodowego.

Kierownik salonu w sklepach LPP SA

Na stronie firmy LPP SA dowiemy się, ze kierownik salonu będzie zobowiązany do realizacji planu sprzedaży, zarządzania zespołem, dbania o profesjonalną obsługę klientów w salonie, a także o realizację standardów firmy. Od kandydata wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników, zainteresowanie modą i podstaw Visual Merchandisingu, samodzielność, kreatywność. Mile widziane jest także wyższe wykształcenie.