Zara to hiszpańska firma należąca do Inditex, która posiada 42 salony w naszym kraju. W Galerii Warmińskiej Zara będzie jednym z największych sklepów i jednym z najważniejszych najemców.

W Galerii Warmińskiej pojawi się sklep Zara, gdzie będzie można zdobyć kilka etatów. Praca w sklepie Zara to zwykle praca dla osób, które potrzebują pieniędzy, aby utrzymać się w czasie studiów. Pozwala na połączenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami dzięki elastycznymu grafikowi, który jest ustalany wcześniej. Rzadko udaje się otrzymać pracę na pełny etat, jednak w tym sklepie ważna jest dyspozycyjność. Płaca w sklepie na pół etatu wynosi około 1000 zł brutto (według informacji na forach internetowych), zwykle pierwszego miesiąca nie otrzymuje się premii, ale w kolejnych są premie sprzedażowe, do tego otrzymuje się kartę multisport, bony na święta oraz 15% zniżki na ubrania z Inditexu do wyznaczonej kwoty. W sklepach Zara nadgodziny są opłacane. Pracownik sklepu otrzymuje ubranie do pracy, które po zakończeniu współpracy z firmą należy oddać.

W dużych sklepach praca jest bardzo wymagająca ze względu na dużą liczbę klientów, którzy często oczekują udzielania odpowiedzi na pytania. W czasie pracy do naszych obowiązków należy rozłożenie dostawy, obsłużenie kasy, uporządkowanie rzeczy w przymierzalni, a także obsługa klientów.

Na rozmowie kwalifikacyjnej według wypowiedzi osób na forach internetowych pytania dotyczą dyspozycyjności, naszych wad i zalet, które przydarzą się w pracy, a także planów na przyszłość. Warto także sprawdzić jakie są najnowsze trendy w modzie oraz zebrać informacje na temat Zary i Inditex. Czasem pojawiają się pytania dotyczącej konkretnych sytuacji, które mogą zdarzyć się w sklepie i jak byśmy sobie z nimi poradzili. A także osoby rekrutujące do pracy w tym sklepie proszą o wybranie przykładowych ubrań, w które można ubrać manekina.

Z pewnością jednym z najbardziej lubianych miejsc, gdzie mieszkańcy Olsztyna będą spędzać  czas będzie Galeria Warmińska, Zara zaś przypadnie do gustu większości mieszkankom Olsztyna, choć ceny w tym sklepie niejednokrotnie będą wysokie dla mieszkańców naszego miasta, których płace są bardzo niskie.

Inditex jest jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Posiada ponad 5 000 sklepów w 77 krajach na całym świecie. Marki Inditexu to przede wszystkim Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterqüe.